Jedną z najbardziej wyczekiwanych, o ile nie najbardziej wyczekiwaną grą roku jest nowa produkcja od studia Sony Santa Monica, znana aktualnie pod roboczym tytułem God of War Ragnarok


Jak twierdzi, pierwszy teaser kontynuacja przygód Kratosa i Atreusa w świecie nordyckich mitologii ma ukazać się jeszcze w 2021 r., lecz nie brakuje głosów, że gra zaliczy opóźnienie i zadebiutuje dopiero w 2022 r. 

Jednak wygląda na to, że prace są na końcowym etapie, dlatego część studia skupia się już na nowym, niezapowiedzianym projekcie, do którego szuka nowych pracowników. Sony Santa Monica poszukuje aktualnie dyrektora artystycznego.

Szukamy doświadczonego dyrektora artystycznego do opracowania nowego niezapowiedzianego tytułu! Czy uwielbiasz współpracować przy tworzeniu gier określających gatunki? Przyłącz się do nas w nowej podróży! Kandydat powinien mieć praktyczne doświadczenie w definiowaniu i utrzymywaniu światowej klasy wizji artystycznej, aby wesprzeć całościową wizję gry, prowadząc ją do premiery. Będą oni koordynować duże zespoły artystów z różnych dziedzin, aby zrealizować twórczą obietnicę nowego projektu na dużą skalę.