Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 jest to remaster kultowych pierwszych dwóch odsłon serii, za które odpowiedzialne jest studio Vicarious Visions, które ma na swoim koncie równie udany remake popularnej trylogii o poczciwym jamraju Crash Bandicoot. THPS 1+2 jest to pierwsza gra z serii, która zadebiutuje na Nintendo Switch i przeniesie mobilną rozgrywkę na nowy poziom. Grę można już zamówić w przedsprzedaży u wybranych sprzedawców.
Warto wspomnieć, że remaster jest to najszybciej sprzedająca się odsłona serii Tony Hawk’s Pro Skater. Sprzedając tymsamym tytuł w nakładzie 1 miliona sztuk na wszystkich dotychczasowych platformach. Twórcy zadbali o najdrobniejsze szczegóły oryginału, za co pokochali grę zarówno gracze, jak i krytycy, dodając do gry również nową dodatkową zawartość jak np. muzyka.

Gra dostępna jest na platformach Playstation 4/Pro, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz PC za pośrednictwem platformy Epic. Więcej informacji na temat gry znajdziecie na stronie www.tonyhawkthegame.com.