Już za niedługo na rynku pojawi się kolejny dodatek do Destiny 2: Poza Światłem, jednej z najpopularniejszych sieciowych strzelanek. Który wprowadzi nas w dalszą część historii, tym razem po raz pierwszy pozwalający na korzystanie z mocy pochodzących od Ciemności.
Poza zwiastunem który macie powyżej, studio opublikowało również kilkunastominutowy wideo dokument, w którym przedstawili informacje dotyczące dodatku i jego produkcji – Zrodzone z Burzy.
W listopadzie również do dyspozycji graczy zostanie oddana przepustka sezonowa podczas premiery Sezonu Łowców, dzięki której zdobędziemy rangi oraz nagrody związane z przepustką. Do zdobycia będziemy mieli również artefakt, który przyjdzie nam ulepszać w trakcie zabawy, tym samym podnosząc jego poziom mocy.

17 listopada rozpocznie się misja fabularna oraz specjalne wydarzenie Polowanie na Zrodzonych z Gniewu. Tym razem jednak deweloperzy postanowili podejść do wprowadzania zawartości nieco ostrożniej. Dzięki czemu cały sprzęt pozostanie w grze przez cały rok, a tym samym będziemy powracać do fabuły, aktywności oraz łupów z poprzednich sezonów. Poniżej przedstawiamy kalendarz dotyczący dodatku oraz sezonu.