Z okazji nadchodzących świąt, gracze będą mogli nabyć dwie bardzo dobrze przyjęte gry, czyli Torchlight III oraz Remnant: From the Ashes w okazyjnych cenach. Listę prezentujemy poniżej.


Torchlight III

Torchlight III, jest następcą i kontynuacją kultowej serii sieciowych gier ARPG. Najnowsza odsłona kolejny raz przenosi graczy do znanego świata, w którym będziemy przebijać się przez hordy goblinów, nieumarłych i pomiotów świata Netherim.
Gracze mogą wyruszyć na przygodę samotnie lub w kooperacji ze znajomymi i eksplorować tajemnicze krainy oraz lochy, zdobywać wspaniałe łupy i sprzęt, a także zbudować własny fort.

W Torchlight III możemy wybrać aż cztery klasy bohaterów, w tym Dusk Mage, Forged, Railmaster i Sharpshooter, a także nowe i te już znane zwierzaki bojowe, które pomagą nam w trakcie potyczek.

W Torchlight III można zagrać na PC, Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.


Świąteczne oferty:

Xbox: Torchlight III 50% taniej (184,99 PLN na 92,49 PLN),

Nintendo: Torchlight III 50% taniej (160 PLN na 80 PLN).


Remnant: From the Ashes

Remnant: From the Ashes — Complete Edition jest pełnym wydaniem, na które składają się dodatki Swamps of Corsus i Subject 2923, ciepło przyjętej przez graczy i recenzentów trzecioosobowej gry FPS akcji, osadzonej w postapokaliptycznym uniwersum opanowanym przez potwory rodem z koszmarów.
Gracz wcieli się w jedną z ostatnich osób na naszej planecie i samotnie lub wraz z dwoma innymi graczami wyruszy na przygodę, aby stawić czoła wrogom ludzkości i odbudować cywilizację.

Remnant: From the Ashes — Complete Edition jest dostępne na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Świąteczne oferty:

PC — Epic Games Store:

Remnant: From the Ashes 50% taniej (149,99 PLN na 74,50 PLN),

Complete Edition 40% taniej (189,99 PLN na 113,40 PLN),


Xbox: 

Remnant: From the Ashes 50% taniej (184,99 PLN na 92,49 PLN)

Complete Edition 40% taniej (229,99 PLN na 137,99 PLN).