Outward to gra RPG z roku 2019 z otwartym światem fantasy. Światem tym kierują cztery frakcje, które ze sobą rywalizują. Jako gracz możemy dołączyć do jednej z nich. Każda frakcja oferuje również oddzielny wątek fabularny. Gra została wydana na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz na komputery stacjonarne.W drugim już dodatku o nazwie The Three Brothers, gracze będą mieli okazję przyłączyć się do uchodźców z Sirocco, którzy próbują odbudować swój kraj. Będziemy mogli im w tym pomóc, gdyż nowy dodatek oferować będzie nową mechanikę budowy miast, dzięki której będzie można odbudować obóz wspomnianych uchodźców.

Gracze uzyskają również dostęp do całkowicie nowego regionu o nazwie Caldera, który przepełniony jest nowymi zadaniami, zwierzakami i przepisami, ale także niebezpieczeństwami. Deweloperzy zapewnią również nowe umiejętności, bronie, granaty, niezliczone możliwości zaklęcia broni, a nawet nowe drzewko umiejętności.

Więcej o nowym dodatku, deweloperzy poinformują już wkrótce, a na okres oczekiwania zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony gry Outward.