Pomimo upływających lat, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege dalej cieszy się dużą ilością aktywnych użytkowników. Firma Ubisoft nie zamierza rezygnować z dalszego wspierania tytułu, dlatego we współpracy z firmą NVIDIA, stworzono ofertę, która ma na celu promowanie zarówno samej gry, jak i najnowszych układów GeForce

Jak czytamy na oficjalnej stronie NVIDIA:

„Skorzystaj z ograniczonej czasowo oferty i odbierz grę Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege Gold Edition na PC, zyskując wczesny dostęp do sześciu nowych Operatorów oraz Year 5 BattlePass, przy zakupie objętej promocją gamingowej karty graficznej GeForce RTX z serii 20 lub wyposażonego w taki układ GPU gamingowego komputera stacjonarnego lub laptopa”.
Tak więc darmowy kod na Rainbow Six Siege można odebrać, nie tylko kupując egzemplarz karty graficznej RTX. Promocją objęte są również gotowe zestawy komputerowe, a także laptopy wyposażone we wspomniane podzespoły. Oferta dotycząca kodu na grę obejmuje sprzęt kupiony w okresie od 30 lipca do 27 sierpnia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów. 


Źródło: NVIDIA


Klucz aktywacyjny umożliwia uzyskanie wyłącznie jednego egzemplarza elektronicznej wersji gry na komputery osobiste — jeden kod jest przeznaczony na jeden komputer. Promocją objęty jest sprzęt zakupiony u autoryzowanych partnerów detalicznych lub oficjalnych sprzedawców internetowych. 

Omawiany klucz aktywacyjny, pozwoli uzyskać grę w edycji Gold Edition, w ramach której otrzymamy:

- Wczesny dostęp do sześciu nowych operatorów,

- Przywileje przepustki piątego sezonu,

- Korzyści VIP: bonusy 5% premii do punktów rozgłosu, pakiet Alfa i 10% rabatu w sklepie gry,

- Wyjątkowy sprzęt dostępny podczas rozgrywki.


Źródło: NVIDIA


Co istotne, aby zrealizować kupon, klient musi mieć co najmniej 17 lat, a sam prezent możemy odebrać aż do 30 września 2020 roku. Pełny regulamin jest dostępny na stronie internetowej NVIDIA (odnośnik).

Źródło: Ubisoft, NVIDIA