The Mandalorian to serial z uniwersum Gwiezdnych Wojen, który jest obecnie dostępny tylko na platformie Disney+. Od kilku tygodni fani mogą cieszyć się kolejnymi odcinkami drugiego sezonu. Fanem produkcji okazał się Cory Barlog — deweloper studia Sony Santa Monica, który odpowiada za stworzenie serii God of War. Chociaż prawa do gier z marki Star Wars wciąż należą do Electronic Arts, podzielił się on na Twitterze swoim pomysłem na grę. 


Jeśli ktoś nie pracuje nad wspaniałą grą Mandalorian dla pojedynczego gracza, w której grasz łowcą nagród latającym swoim statkiem z systemu do systemu, odbierającym nagrody, ulepszającym zbroję Beskar i wdającym się w różnego rodzaju przygody, to naprawdę nie wiem, co my tu w ogóle robimy. Pisząc „wspaniała gra dla pojedynczego gracza” mam na myśli silny nacisk na rozwój postaci, z ludzkimi triumfami, które można zrozumieć, przegranymi i pozornie niemożliwymi decyzjami, z którymi trzeba się zmagać. Nie tylko strzelanie, ale i przetrwanie - zarówno w sensie fizycznym, jak i emocjonalnym. Chociaż mam nadzieję, że strzelanie też będzie fajne.

Barlog zorientował się jednak, że fani mogą uznać, że on sam pracuje nad takową produkcją, więc postanowił wyjaśnić sytuację.


Przepraszam wszystkich twórców, którzy polubili ten post... Wszyscy jesteście teraz częścią tego spiskowego snu, który przechodzę za każdym razem, gdy próbuję znaleźć jakąś inspirację dla mojej własnej podróży twórczej, konsumując wielkie dzieła tych, których bardzo podziwiam. Moja wina.