Najnowsza odsłona serii trafi na półki sklepowe już w przyszłym miesiącu, w ostatnim czasie deweloperzy cyklicznie dzielili się z graczami nowymi materiałami oraz informacjami na temat swojej najnowszej produkcji. O czym przeczytać możecie tutaj.

Niedawno Deweloperzy zaprezentowali gameplay, na którym to mogliśmy zobaczyć wymagająca włoską trasę wchodzącą w skład World Rally Cross, o czym więcej możecie przeczytać tutaj.

Wczoraj studio postanowiło o sobie przypomnieć, prezentując zwiastun przedstawiający fragmenty z gry na nadchodzącej konsoli Microsoftu Xbox Series X.
Deweloperzy przypominają, że najnowsza odsłona serii gier wyścigów rajdowych zaoferuje na konsoli Xbox Series X płynność animacji na poziomie 120 klatek na sekundę.

Gra ukarze się w sklepach 6 listopada na komputerach osobistych oraz konsolach Playstation 4 i Xbox One. 10 listopada gra trafi na konsole Xbox Series X/S, a 12 grudnia pojawi się na konsolach Playstation 5. Na platformie Google Stadia tytul zadebiutuje w przyszłym roku.