Focus Home Interactive ogłosiło, że Flying Wild Hog zostało przyjęte do grona studiów partnerskich. Flying Wild Hog to polskie studio, które najbardziej zasłynęło dynamicznymi tytułami z serii Shadow Warrior.

Z kolei Focus Home Interactive to francuski wydawca takich gier jak: A Plague Tale: Innocence, Vampyr czy Farming Simulator. Studio zapowiedziało, że wykorzysta swoje ponad dziesięcioletnie doświadczenie w produkcji najbardziej ambitnego tytułu w dotychczasowej historii Flying Wild Hog.Michał Szustak, CEO Flying Wild Hog, tak skomentował tę wiadomość:

"Łączy nas zapał do tworzenia unikalnych światów, pełnych szalonych rozwiązań w sferze rozgrywki. Wspólnie stawiamy jakość produktu i nieskrępowaną kreatywność na pierwszym miejscu. Focus nie tylko w pełni zaufał naszej wizji, ale pomaga nam przekuć ją w wyjątkową grę. Jestem przekonany, że dzięki naszej współpracy powstanie projekt gwarantujący nietuzinkowe doświadczenie graczom na całym świecie. Fani oryginalnych gier akcji mogą spodziewać się nie lada niespodzianki!"