Na wczorajszej konferencji Ubisoft Forward, zostało oficjalnie zaprezentowane Far Cry 6. Nie było to żadnym zaskoczeniem, bowiem przecieki z prawie każdej gry ujawnionej na prezentacji, krążyły w internecie już jakiś czas. Zgodnie z wcześniejszymi pogłoskami, Far Cry 6 zadebiutuje 18 lutego 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach obecnej i nadchodzącej generacji, a także na platformie gry w chmurze — Google Stadia. Został potwierdzony również angaż aktora Giancarlo Esposito, który wcieli się w rolę głównego antagonisty.

Niestety, na pokazie nie ujawniono fragmentu rozgrywki z nowej gry. Zamiast tego, francuski gigant zaprezentował filmowy zwiastun tytułu. Plany marki Ubisoft nie ograniczają się tylko do oficjalnych prezentacji i konferencji. Firma planuje systematycznie ujawniać kolejne szczegóły dotyczące swoich nowych dzieł. Można się więc spodziewać, że Ubisoft Forward było tylko początkiem kampanii marketingowej francuskiego wydawcy.
Omawianą produkcję można zakupić już przedpremierowo, także w edycji kolekcjonerskiej dostępnej za 859,90 złotych w oficjalnym sklepie. W internecie zostały udostępnione również pierwsze zrzuty ekranu z Far Cry 6. Można na nich dostrzec między innymi miotacz ognia, który znalazł się w limitowanym wydaniu. Zdjęcia załączamy poniżej.


Źródło: Materiały Prasowe, Ubisoft