Premiera najnowszej części popularnej serii gier Assassin’s Creed zbliża się wielkimi krokami. Twórcy nie dają się nudzić fanom podczas tego okresu oczekiwania i co jakiś czas udostępniają kolejne zajawki związane z Valhallą. Ostatnio mieliśmy okazję obejrzeć zwiastun, który przybliżył nam nieco fabułę produkcji.

Teraz czas na kolejne nowości. Ubisoft udostępnił serię podcastów składających się z 5 odcinków opowiadających o życiu oraz historii Wikingów, których mieliśmy okazję zobaczyć na najnowszym zwiastunie.


Wszystkie odcinki ,,Echa Valhallii’’ możecie posłuchać już teraz zupełnie za darmo w serwisie strumieniowym Spotify pod tym linkiem. Dodatkowo, słuchowisko dostępne jest w polskiej wersji językowej. W podcastach usłyszymy między innymi historię o próbach założenia przez Wikingów nowego imperium czy o ich podbojach angielskich terenów.

Gra Assassin’s Creed Valhalla będzie miała swoją premierę już 10 listopada tego roku. Zadebiutuje ona na konsolach PlayStation 4, Xbox One, X i S oraz na komputerach stacjonarnych. W przyszłości, produkcja trafi również na kolejne urządzenie od Sony – PlayStation 5.