Studio Treyarch po długim czasie oczekiwania i trzymania graczy w niepewności, w końcu zaprezentowało oficjalną zapowiedź nadchodzącego Call of Duty Black Ops: Cold War, potwierdzając tym samym wcześniejsze przecieki dotyczące tytułu gry. Pełne wydarzenie prezentujące zupełnie nową część kultowej serii odbędzie się już w tym tygodniu.

Tymczasem, twórcy pokazali użytkownikom grafikę (artwork), która zapowiada zimnowojenną batalię. Pamiętając poprzednie decyzje artystyczne deweloperów, możemy przypuszczać, że zaprezentowany obrazek najprawdopodobniej znajdzie się na okładce Call of Duty Black Ops: Cold War. Nie każdemu może się to podobać, ale należy przyznać, że grafika idealnie pasuje do klimatu gry.Na temat omawianego tytułu wciąż krąży wiele pogłosek oraz niesprawdzonych informacji. Najpewniej taki stan rzeczy pozostanie aż do premiery lub bardzo obszernej zapowiedzi, zdradzającej zawartość produkcji. Na szczęście już 26 sierpnia bieżącego roku podczas oficjalnej prezentacji, użytkownikom zostaną ujawnione szczegóły.

Miejmy nadzieję, że już za niedługo wiele fanów serii i miłośników przedstawionych realiów, będzie miało możliwość rozkoszować się rozgrywką w Call of Duty Black Ops: Cold War.

Źródło: Twitter