Untitled Goose Game to gra logiczna, w której wcielamy się w niesforną gęś, która kradnie i rozrabia w jednej z angielskich wiosek. Przez rok, grze udało się zdobyć wiele nagród, w tym Nagrodę Brytyjskiej Akademii Gier Wideo jako Najlepsza gra familijna. Deweloperzy postanowili jednak nie spoczywać na laurach i po premierze ciągle starają się udoskonalać grę. Miesiąc temu pisaliśmy, że zostały ogłoszone wersje gry na konsole Nintendo Switch oraz PlayStation 4. Teraz czas na kolejną nowość.

Tytuł otrzyma tryb kooperacji. Już w przyszłym miesiącu, dokładnie 23 września do gry zawita aktualizacja, dzięki której gracze nie będą już musieli terroryzować mieszkańców w pojedynkę. Dodatkowo, nowa zawartość będzie dostępna całkowicie za darmo. Graczom na pewno spodoba się wprowadzenie do Untitled Goose Game trybu multiplayer. W końcu co dwie gęsi to nie jedna. Zobaczcie jak będzie to wyglądać w praktyce:Przypomnijmy, że tydzień po nowej aktualizacji (dokładnie 29 września) zostanie wydana pudełkowa wersja popularnej gry o niesfornej gęsi. Oprócz tego, już niedługo w sprzedaży pojawi się płyta winylowa z oficjalnym soudtrackiem z gry.

Untitled Goose Game miało premierę w zeszłym roku, 20 września. Do tej pory gra studia House House ukazała się na platformie PC oraz konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4, a także Xbox One.


źródło: youtube