Nadszedł sierpień, co oznacza, że kolejna pula gier będzie dostępnych w ramach abonamentu Humble Choice. Za pośrednictwem tej usługi na początku każdego miesiąca zostaje udostępniona lista tytułów, które można dodać do swojej wirtualnej biblioteki. W zależności od rodzaju wykupionej subskrypcji zmienia się ilość gier, które można uzyskać.

W tym miesiącu Humble oferuje graczom wiele interesujących produkcji. Zdecydowanie warto zainteresować się tymi największymi i najgłośniejszymi projektami takimi jak tajemnicza przygodówka stworzona na podstawie powieści H.P. Lovecrafta, Call of Cthulhu oraz mroczne RPG Vampyr.


Źródło: Steam


Nie sposób nie obejrzeć się również za skradanką wykorzystującą niecodzienne rozwiązania, Hello Neighbor lub grą typu roguelike Genesis Alpha One, w której wcielimy się w kolonizatora, szukającego nowego domu dla ludzkości. Pełną listę prezentujemy poniżej:


- Wargroove

- Vampyr

- Hello Neighbor + Hello Neighbor: Hide and Seek Collection

- Call of Cthulhu

- Little Big Workshop

- Genesis Alpha One Deluxe Edition

- Automachef

- Through the Darkest of Times

- American Fugitive

- The Coma 2: Vicious Sisters

- We Were Here Together

- A Case of Distrust Booth 


Warto wspomnieć, że gry zdobyte za pośrednictwem Humble to pożyteczna rozrywka. Korzystając z usług firmy, część zysków przeznaczonych jest na cele charytatywne. 

Jak widać, wybór jest naprawdę duży. Szczególnie biorąc pod uwagę cenę — w kwocie około 62 złote możemy nabyć trzy dowolne gry z powyższej listy lub dziewięć tytułów płacąc około 79 złotych. Warto dodać, że w momencie pisania tego materiału trwa promocja na Humble Bundle. W ramach wyprzedaży, do 27 sierpnia 2020 roku możemy kupić najdroższą wersję abonamentu — pozwalającą wybrać 9 produkcji — za około 47 złotych.

Nie można zapomnieć również, że w tym miesiącu subskrybenci planu klasycznego i premium otrzymają wszystkie 12 gier.

Źródło: Steam, Microsoft Storehumblebundle.com