Vicarious Visions jest to studio, które było odpowiedzialne za takie ostatnie hity jak Tony Hawk Pro Skater 1+2 oraz Crash Bandicoot N’sane Trilogy. Wcześniej studio pracowało pod szyldem Activision, tworząc również takie tytuły jak Destiny 2 czy Call of Duty. Od dziś jednak będzie pracować dla Blizzarda, czy to znaczy, że już niedługo otrzymamy wieści dotyczące Diablo 2 Remaster?
Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki, jakoby studio już pracowało nad odświeżoną wersja Diablo 2, co patrząc przez pryzmat dotychczasowych osiągnięć studia, jest bardzo realnym i zarazem optymistycznym scenariuszem. Dotychczas dwie gry Blizzarda doczekały się odświeżonych wersji, pierwszą z nich był StarCraft: Remaster, który cieszył się ogromną popularnością. Następną grą był WarCraft III: Reforged, które zostało znienawidzone przez społeczność gry. Co zastanawiające za oba te tytuły odpowiadało to samo studio, któremu Blizzard zlecił ich produkcje.

Już niedługo, bo 19 lutego odbędzie się Blizzcon-line 2021,podczas którego poznamy szereg informacji, jakie dla nas przygotował Blizzard. Ta edycja konwentu będzie szczególnie wyjątkową, ponieważ firma obchodzić będzie 30-lecie istnienia, a dodatkowo fani Diablo również mają co świętować, ponieważ będzie to 25-lecie serii związanej z Mrocznym Wędrowcem.