Już od dłuższego czasu w internecie krążą pogłoski o zmianach nadchodzących do darmowej gry battle-royale, Call of Duty: Warzone. Nieoficjalne informacje w serwisie Twitter mówiły o nowym operatorze, mapie czy o powiększeniu limitu graczy w jednym meczu. Gracze wyczekiwali zmian, a deweloperzy zapewniali, że do gry trafi duża aktualizacja, jednak nic więcej nie było wiadomo o rozwoju produkcji. Na szczęście, twórcy postanowili odpowiedzieć na oczekiwania.

Dzisiaj Activision na swoim oficjalnym blogu opublikowało obszerną wiadomość, w której zostało potwierdzone wprowadzenie nowych, znaczących zmian.Źródło: blog.activision.com


Już 30 czerwca w grze zostanie wprowadzona wspomniana wcześniej zmiana. Gracze otrzymają zupełnie nowe wyposażenie, nową mapę, nowego operatora, poszerzony arsenał w gułagu i wiele więcej. Do tej pory na jednej mapie przebywać razem mogło maksymalnie 50 żołnierzy, od teraz konkurować może ze sobą nawet 200 osób.

Warto również wspomnieć, że to nie jest ostatnia aktualizacja. Call of Duty: Warzone obecnie jest jedną z najmocniej rozwijanych gier z gatunku battle-royale, więc można mieć pewność, że do tytułu trafi jeszcze wiele nowości.

Źródło: 
blog.activision.com