PlayStation Plus to usługa, którą umożliwia posiadaczom PlayStation 4 oraz PlayStation 5 dostęp do grania online czy oficjalnych poradników do gry. Oprócz tego każdy użytkownik co miesiąc otrzymuje gry do pobrania w ramach abonamentu.  Właśnie poznaliśmy grudniową ofertę. Od 1 grudnia do pobrania będą aż 3 gry, które będzie można uruchomić zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5 w ramach wstecznej kompatybilności: Just Cause 4, Rocket Arena oraz Worms Rumble.

W pierwszym tytule gracze wcielą się w postać bohatera Rico Rodrígueza. Akcja gry toczy się w fikcyjnym państwie Solís, gdzie protagonista rozpocznie własną rebelię, w celu obalenia rządów dynastii Espinosa i walki z Black Hand. Oprócz walki z reżimem, na graczy czekają również zmagania ze skutkami gwałtownych zjawisk pogodowych.
Rocket Arena to wybuchowa strzelanina 3 na 3, w której gracze nigdy nie są poza akcją, a rakiety rządzą wszystkim. Każdy będzie musiał opanować wyjątkowe rakiety i zdolności swojego bohatera, aby rządzić na arenie i zostać mistrzem.

Gracze będą musieli rozwijać strategię w miarę powiększania się zestawu różnorodnych bohaterów z wyjątkowymi mocami. Na wszystkich użytkowników czekają nowe strategie i taktyki w zależności od składu drużyny, a także różnorodne, dynamiczne mapy.
Najbardziej intrygująca wydaje się ostatnia propozycja, gdyż Worms Rumble to gra, która swój debiut ma właśnie 1 grudnia 2020 r. na PlayStation 4, PlayStation 5 i komputerach osobistych.

Najnowsza osłona kultowych Robaków to próba odświeżenia rozgrywki, ponieważ mecze nie rozgrywają się w trybie turowym, a w czasie rzeczywistym. Ponadto Worms Rumble proponuje pierwszy w historii serii tryb battle royale.