Już w najbliższy czwartek, czyli jutro rozpocznie się kolejny odcinek pokazu Night City Wire poświęconego najnowszej grze CD Projekt RED — Cyberpunk 2077. Jak już wiemy, jutrzejsza prezentacja skupi się na pojazdach, ale najprawdopodobniej poznaliśmy także niespodziankę przygotowaną na to wydarzenie. 

W serwisie Twitter oficjalne konto marki Cyberpunk 2077 nawiązało kontakt z przedstawicielami Porsche już jakiś czas temu, aby zaproponować żartobliwy układ. Firma motoryzacyjna miała otrzymać klucze do gry, a w zamian Porsche miało wysłać polakom kluczyki do Porsche Cayenne Turbo Coupé. 
Dzisiaj konto marki Cyberpunk 2077 ponownie odezwało się do niemieckiej firmy, aby zapytać o propozycje samochodu dla Rockerboyów — zbuntowanych muzyków. Porsche odpowiedziało, że „może mieć pomysł” i wysłało fragment pojazdu, przygotowanego najprawdopodobniej z myślą o najnowszej grze polskiego studia.

Nie wiadomo jednak, czy jest to kawałek nadwozia samochodu, który znajdziemy podczas rozgrywki, czy może specjalna edycja pojazdu, którą będzie można nabyć w świecie rzeczywistym — odpowiedź uzyskamy już jutro.