Ze względu na globalną pandemię, wiele imprez branżowych odwołano lub przeniesiono na internetowe platformy. Jednym z wielu odwołanych wydarzeń są targi Electronic Entertainment Expo. W zastępstwie za E3 wiele marek zdecydowało się na zorganizowanie indywidualnych konferencji dla swoich produktów, jedną z takich firm jest Ubisoft. Wydarzenie Ubisoft Forward odbędzie się już 12 lipca, w tę niedzielę. Potwierdzono, że na imprezie branżowej odbędzie się prezentacja takich tytułów jak Assasin's Creed: Valhalla, Watch Dogs Legion oraz Hyper Scape. Francuski producent i wydawca zapewnia, że podczas wirtualnego pokazu nie zabraknie również kilku niespodzianek.

W czasie trwania wydarzenia będzie możliwość uzyskania zupełnie za darmo Watch Dogs 2 na komputery osobiste. Aby przypisać tytuł do swojej biblioteki, podczas konferencji należy zalogować się na swoje konto Uplay na oficjalnej witrynie Ubisoft Forward. Szansę na odebranie gry mamy tylko od godziny 21:00 do momentu zakończenia prezentacji.Źródło: Ubisoft

Główny program rozpocznie się 12 lipca o godzinie 21:00, ale wcześniej o 20:00 zaprezentowane zostaną wiadomości i nowa zawartość z gier Trackmania, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, Just Dance 2020 oraz Tom Clancy’s The Division 2. Konferencja będzie trwała 45 minut.

W niedzielę o godzinie 20:00 zapraszamy na nasz kanał Twitch, gdzie będziemy transmitować wydarzenie Ubisoft Forward.

Źródło: Ubisoft