Werewolf: The Apocalypse – Heart of the forest jest to gra, w której gracz wciela się w Maię poszukująca informacji o swoich przodkach. Fabuła gry związana z bohaterką jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z Białowieży które miały miejsce podczas wycinki puszczy Białowieskiej.
Adam Magdziak, Marketing Manager w Walkabout Games:

Po ogromnym sukcesie Different Tales, jakim było zdobycie Paszportu Polityki, jesteśmy niezmiernie podekscytowani, mogąc przedstawić naszą grę także miłośnikom konsol.
Powstanie wersji na konsole Xbox udowadnia, że słuchamy naszych fanów i reagujemy na ich prośby. Mamy nadzieję, że spodoba im się przygoda, którą niezwykli twórcy z Different Tales przygotowali zarówno dla weteranów, jak i graczy dopiero poznających system RPG Werewolf: The Apocalypse i uniwersum World of Darkness.

Gra trafi na konsole Xbox One już 24 lutego oraz będzie możliwa do uruchomienia na konsolach Xbox Series X|S w trybie wstecznej kompatybilności. Pre-ordery można składać już dziś w Xbox Store w cenie 69,99 PLN, gra również jest dostępna na PC na platformie Steam.