Właśnie wyszła nowa modyfikacja do gry Wiedźmin 3. Stworzył ją użytkownik, który znany jest z przenoszenia do omawianej produkcji przeróżnych broni z innych gier. Tym razem trafiło na Lucille z The Walking Dead. Jest to broń jaką dzierżył Negan – brutalny, bardzo niebezpieczny złoczyńca. Jest to po prostu kij bejsbolowy, który od teraz Geralt może dumnie przy sobie nosić i zabijać nim zarówno ludzi jak i potwory. 

Poziom i obrażenia broni dostosowują się do poziomu gracza. Lucille można zdobyć w trzech miejscach: u kowala kowala Hattoriego w Novigradzie, u kowala w Toussaint z dodatku Krew i Wino oraz u oficerskiego kupca z dodatku Serca z Kamienia.Poziom i obrażenia broni dostosowują się do poziomu gracza. Lucille można zdobyć w trzech miejscach: u kowala kowala Hattoriego w Novigradzie, u kowala w Toussaint z dodatku Krew i Wino oraz u oficerskiego kupca z dodatku Serca z Kamienia.

Poniżej możecie zobaczyć jak modyfikacja prezentuje się podczas rozgrywki:
Jeśli jesteście fanami obydwu tytułów i zaciekawił was powyższy film, już teraz możecie wejść w ten link i pobrać za darmo modyfikację na swoje komputery. Mod jest kompatybilny z New Game+.


źródło: gram.pl