Studio Spokko jest odpowiedzialne za nowo powstający tytuł The Witcher: Monster Slayer. Gra przeniesie nas na ziemię Kontynentu, który pełny jest potworów oraz bestii czyhających na nasze życie. Sama akcja rozgrywać będzie się setki lat przed historią znaną nam z książek o wiedźminie Geralcie Andrzeja Sapkowskiego. 
Jak możemy przeczytać na stronie twórców, gra będzie wykorzystywać informacje o pogodzie, naszej lokalizacji oraz porze dnia co będzie miało znaczenie podczas toczonych przez nas walk. Produkcja będzie oferowała również zaawansowany system craftingu dzięki, któremu będziemy mogli stworzyć eliksiry, oleje, przynęty oraz petardy. Dodatkowo zaimplementowany zostanie system znany z gier RPG pozwalający na rozwijanie swojej postaci. 

Sama gra poza walką będzie również posiadała rozwinięte wątki fabularne inspirowane przygodami Geralta z Rivii. Warto wspomnieć, iż tytuł będzie w pełni darmowy do pobrania na telefony z systemami iOS oraz Android. Nie jest niestety znana data premiery.