Jeżeli lubicie spędzać wolny czas na polu walki World of Tanks i chcecie w smakowity sposób rozpocząć nowy rok to mamy dla Was wyjątkowo dobrą nowinę.

Wargaming poinformowało, że firma ponownie nawiązała współpracę z siecią pizzerii Da Grasso. Dzięki temu do 14 lutego zainteresowani będą mogły zamówić Pizzę Czołgisty 2.0.
Składa się ona z ciasta, sera, salami pepperoni, papryczki jalapenos, suszonych pomidorów i sosu bbq. Można ją zamówić na wiele sposobów: online, telefonicznie w dostawie i odbiorze osobistym w całej Polsce, w trzech rozmiarach (24cm, 32cm, 42cm) oraz z dwoma sosami gratis. Cena Pizzy Czołgisty 2.0, w zależności od wybranego rozmiaru i lokalizacji, mieści się w przedziale od 25,60 PLN do 43,60 PLN. Dodatkowo można skorzystać z 10% rabatu używając kodu „PC10” przy składaniu zamówienia.

Jednak to nie wszystko, ponieważ na pudełku z pizzą są nadrukowane kody do World of Tanks, które należy zrealizować na tej stronie. Uprawniają one do aktywacji 3 dni konta premium. Z kolei nowi rekruci będą mogli rozpocząć swoją fascynującą przygodę w grze z polskim czołgiem premium VI poziomu - Pantera „Pudel”, miejscem w garażu oraz 7-dniami konta premium.
Podczas trwania całej akcji w grze została uruchomiona misja „Da Grasso”. Można w niej wygrać m.in.: styl „Polska szkoła”, rezerwy osobiste oraz 20% zniżki na następne zamówienie dużej pizzy z napojem