Shadowlands to już ósmy dodatek do niezwykle popularnej gry MMO — World of Warcraft. Wszystkich zainteresowanych tematem jednej z najważniejszych produkcji w historii, zapraszamy do naszych materiałów na ten temat.

Jak wiemy, fabuła nowego dodatku skupiać się będzie na konsekwencjach roztrzaskania zasłony między Shadowlands a Azeroth. Jak się jednak okazuje, był to dopiero początek, a Sylvanas planuje kolejny ruch.
Bohaterowie należący zarówno do Przymierza jak i Hordy będą musieli odpowiedzieć na wezwanie i przeprowadzić śledztwo, aby rozwikłać tajemnicę zniknięcia przywódców obydwu frakcji.

Co najgorsze, roztrzaskanie zasłony i przebudzenie nieumarłych zagraża mieszkańcom Azeroth — do Lodowej Korony powrócili wrogowie, którzy od dawna uważani byli za zmarłych. 
Przypominamy również o specjalnym wydarzeniu, które ma przygotować graczy na debiut dodatku — inwazja Plagi, jej najnowsza faza rozpoczyna się teraz i potrwa do momentu oficjalnej premiery rozszerzenia Shadowlands, czyli do 24 listopada.

Udostępniono także nowy zwiastun premierowy. Jak zdradza opis filmu w serwisie YouTube, na graczy czeka niesamowita przygoda:


"Każda dusza ma swoje miejsce w Krainie Cieni – od iglic Bastionu, gdzie na wybrańców czeka ścieżka ku wyniesieniu, po bezdenną Czeluść (The Maw), w której potępieńcy doznają wiekuistych kaźni. Wybierz swoje przeznaczenie".