Dziesięciolecie World of Tanks wciąż trwa, więc Wargaming dba, aby fani mieli powody do świętowania. Dopiero co do gry przywrócono tryb Steel Hunter, będący czołgową wariacją na temat trybu battle royale, a już zapowiedziano kolejne nowości. Spójrzcie tylko na poniższy zwiastun.


Od 22 września do 7 grudnia do wersji konsolowej gry będą trafiać atrakcje związaną z marką Hot Wheels. Gracze bez przepustki sezonowej awansując na kolejne poziomy, mogą liczyć na rozmaite atrakcje, wliczając w to dni premium, doświadczenie, emblematy czy złote, srebrne oraz brązowe skrzynie wojenne. Ponadto będą mogli za darmo zdobyć czołgi T-34-85m i Tiger Shark Spähpanzer Tank w stylistyce Hot Wheels.
Z kolei posiadacze season passa, oprócz wymienionych maszyn otrzymają dodatkowo Trailblazer Spahpanzer Tank, the Rodger Dodger E 75 TS oraz Bone Shaker TS-5.
Oprócz nowej zawartości startuje również duży konkurs dla graczy z Europy i USA. Do wygrania są rozmaite nagrody fizyczne np. bluzy i koszulki World of Tanks oraz zestawy od Hot Wheels. Jednak główną nagrodą jest zorganizowanie prywatnego wydarzenia/imprezy dla zwycięzcy w klimacie World of Tanks i Hot Wheels o wartości 10 000 USD. Ze względu na sytuację pandemiczną będzie do odebrania w ciągu 12 miesięcy.  


Co należy zrobić, żeby wziąć udział? Grać, wygrywać, osiągać jak najlepsze wyniki, a pod koniec sezonu wszystko zostanie podsumowane i nagrody zostaną przyznane bazując na aktywności w World of Tanks na konsolach.