Wargaming aby podziękować graczom za lojalność i wspieranie World of Tanks na PC rozda graczom mnóstwo wartościowych nagród. Prezenty mają otrzymać nowi jak i starzy gracze, to co otrzymają zależy od momentu zarejestrowania się w grze, im dłuższy staż, tym lepsze nagrody. Dodatkowo dla wszystkich nowych graczy, którzy nie mieli okazji zapoznać się z tym tytułem, jeśli zarejestrują się przez 26 listopada otrzymają konto premium na czas określony, mnożnik x5  do doświadczenia za bitwę i inne niespodzianki.
Obecni gracze, logując się do gry 26 listopada i później znajdą zestawy składające się z obligacji, kredytów, medali, elementów personalizacyjnych, unikatowych naklejek i styli dla czołgów oraz zupełnie nowy, ekskluzywny czołg premium poziomu VI, amerykański Super Chaffee.

Max Chuvalov, globalny dyrektor wydawniczy World of Tanks skomentował całe wydarzenie:

„To wspaniałe słyszeć liczne opowieści z pól bitew. Ponad 65% z naszej 160 000 000 społeczności jest z nami 5 lat i dłużej. To naprawdę niesamowite widzieć tych wszystkich ludzi, chcemy podkreślić jak wdzięczni za to jesteśmy, że jeździcie z nami.”

World of Tanks to najpopularniejsza, drużynowa, wieloosobowa sieciowa gra akcji poświęcona w pełni bitwom czołgów XX-wieku. Tytuł może się pochwalić obecnością ponad 600 czołgów 11 nacji.