Cyberpunk 2077 jest na pewno jednym z najgłośniejszych tytułów ostatnich lat. O tej grze słyszeli nawet ci, którzy nie siedzą w grach wideo. Dziś w nocy na łamach serwisu Reddit pojawiły się zdjęcia wersji pudełkowej gry na konsole Playstation 4 wraz z 20-minutowym gameplayem.
Od dnia premiery gry dzieli nas trzy tygodnie i już od dłuższego czasu możemy zauważyć, że ruszyła machina promocyjna pełną parą. Od kilku miesięcy informowaliśmy was o współpracy wielu marek, które robiły edycje specjalne swoich produktów związanych z CP2077, kilka dni temu mogliście przeczytać o specjalnej edycji napojów Sprite z unikalnymi puszkami z postaciami z gry, o czym więcej przeczytacie tutaj.

Za dzisiejszy wyciek dotyczący gry odpowiedzialny jest pracownik Amazona. Na jednej ze stron aukcyjnych pojawiła się oferta sprzedaży rzeczonej kopii.
W udostępnionym fragmencie rozgrywki przedstawiono menu główne, kreator postaci oraz sam początek przygody. Materiał został bardzo szybko zdjęty z platformy YouTube, lecz szybko został ponownie udostępniony za pośrednictwem platformy Vimeo.

Premiera gry odbędzie się 10 grudnia 2020 na platformach: PC, Xbox One, Playstation 4, Xbox Series X/S i Playstation 5