Microsoft na swoim oficjalnym kanale YouTube opublikował wczoraj pierwszą reklamę telewizyjną nadchodzącego Xboxa X oraz S. Film o tytule My, marzyciele wyszedł na miesiąc przed oficjalną premierą nowych konsol, a więc jest to jak najbardziej zrozumiały ruch. Teraz promocja powinna ruszyć pełną parą.

Na nowym zwiastunie możemy zobaczyć brytyjskiego aktora Daniela Kaluuya, znanego między innymi z takich produkcji jak Czarna Pantera czy Johnny English Reaktywacja. Przedstawia nam on emocje towarzyszące mu przy rozgrywce na nowej konsoli od Microsoft.Na oficjalnej stronie Xboxa znajduje się rozwinięcie tematu. Znajdziemy tam przedstawienie różnych funkcji nadchodzącej konsoli. Mowa jest między innymi o technologii Xbox Valocity Architecture, Xbox Game Pass, oraz o optymalizacji dla Xbox Series X/S. Microsoft chwali się również bardziej obszerną biblioteką gier niż do tej pory oraz inteligentnym pobieraniem, które zawsze zapewni graczowi najnowszą wersję jego ulubionej gry.

Zbliżając się do premiery nowej generacji gamingu, pojawia się nowe źródło radości i inspiracji dla graczy na całym świecie. Zapraszamy Cię w tę podróż z nami. Do marzeń o bardziej intensywnych i tętniących życiem światach gier. Do marzeń o natychmiastowym przeniesieniu do swoich gier z niesamowitą prędkością. Do marzeń o odkryciu pełnego potencjału w grach dzięki wysokiej jakości wizualnej i jeszcze większej liczbie klatek na sekundę, jakiej nigdy wcześniej nie było na konsolach.