Raptem kilka dni temu pisałem dla was newsa o możliwości zmiany perspektywy w Cyberpunk 2077, o czym możecie przeczytać więcej tutaj. A dziś przyszło mi pisać newsa o kolejnej modyfikacji tym razem do bijatyki, która jest już kultowa od dziesięcioleci. Mortal Kombat 11 jest to aktualnie ostatnia odsłona serii, a zarazem 3 część po resecie fabularnym, jaki nastąpił w MK9. Gra studia NetherRealm doczekała się moda, która pozwala na rozgrywkę z dwóch perspektyw:

  • pierwszoosobowej (FPP),
  • trzecioosobowej (TPP).
Oczywiście sama rozgrywka przy użyciu tej modyfikacji gry, nie będzie należała do najłatwiejszych, z racji na, chociażby na mechanikę rozgrywki. Musicie przyznać, że ta modyfikacja robi dobre wrażenie. No i czy grając w Mortal Kombat, nie marzyliście kiedyś wcielić się w Liu Kanga i pokonać Shao Kahna albo Shang Tsunga właśnie z perspektywy pierwszej osoby?

Modyfikacje do MK 11 możecie pobrać tutaj, tylko pamiętajcie, żeby nie używać jej podczas rozgrywki w trybie sieciowym. Ponieważ może to skutkować Banem. Gra zadebiutowała 23 kwietnia 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Playstation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Aktualnie od listopada ubiegłego roku możecie zakupić wersje Ultimate Mortal Kombat 11, która zawiera wszystkie wydane do tej pory DLC. Wydanie to trafiło również na konsole obecnej generacji, czyli Playstation 5 oraz Xbox Series X/S.