Przypominamy, że jest to cyberpunkowa gra akcji FPP z elementami parkour, tworzona przez krakowskie studio One More Level przy współpracy z 3D Realms i Slipgate Ironworks. Pierwszy raz o tej grze mogliśmy usłyszeć na targach gamescom 2019.

Naszym celem będzie dotarcie na szczyt wieży i zabicie jej władcy "Klucznika". Cała produkcja opiera się na mechanice "one hit one kill" oznacza to, że mamy tylko jedną szansę, aby zabić przeciwnika. Rozgrywka prezentuje się bardzo efektownie. Gra już teraz zaskarbiła sobie serca "speedrun-erów"

Bardzo się cieszymy, że wreszcie możemy oficjalnie zakomunikować światu datę premiery. Przez ostatnie miesiące gra zyskiwała na popularności, społeczność wokół niej się powiększała, a tytuł piął się w rankingu Listy Życzeń na Steam, zbliżając się do pierwszej “10”. Wiemy, że wielu graczy czekało na to ogłoszenie i mamy nadzieję, że 27 października tyle samo, lub nawet więcej osób włączy Ghostrunnera. Możemy oficjalnie zacząć odliczanie – mówi Piotr Żygadło, CEO All in! Games, wydawcy tytułu.

Dla wszystkich zainteresowanych. Gra trafi do sprzedaży 27 października na trzech platformach PC, PS4 i XBOX ONE. Niezdecydowani będą mieli okazję sprawdzić nowe demo, które zostanie udostępnione już 29 września.