Zespół deweloperów pochodzący z Polski dopełnia wszystkich starań, aby Cyberpunk 2077 był świetny zarówno od strony mechanicznej, jak i od strony audiowizualnej. Za sprawą współpracy z Nvidia, CD Projekt RED może w swojej grze zaimplementować autorskie rozwiązania firmy, które pozwolą wykorzystać pełen potencjał podzespołów i konsol nowej generacji.

Na oficjalnym kanale NVIDIA GeForce w serwisie YouTube został opublikowany materiał Behind The Scenes (zza kulis), na którym deweloperzy ze studia CD Projekt RED zaprezentowali i omówili fragment rozgrywki z włączoną opcją śledzenia promieni. Materiał został nagrany z pomocą kart graficznych Nvidia z serii RTX 30. 

Jest to bardzo istotna kwestia, gdyż podczas przemierzania dystopijnego miasta mrocznej przyszłości niejednokrotnie natkniemy się na różne źródła światła, kałuże lub deszcz — wszystkie te zjawiska zostały odwzorowane bardzo realistycznie. Zresztą najlepiej przekonać się o tym samemu, oglądając poniższy materiał.Standardowo również, wszystkich zainteresowanych tematem Cyberpunka 2077 zapraszamy do przeczytania naszych materiałów dotyczących tej gry. Znajdują się one tutaj oraz tutaj