Jeżeli jesteście fanami marvelowskiej marki Avengers to pewnie wiecie, że w rolę Kapitan Marvel w filmie o tym samym tytule i Avengers: Koniec Gry wcieliła się aktorka Brie Larson. 

Jak się okazało w okolicach premiery gry Marvel's Avengers, filmowa Carol Danvers ma słabość do gier wideo i w trakcie beta testów na PS4 można było spotkać ją na serwerach. Jednak na tym jej przygoda z branżą wirtualnej rozrywki się nie kończy. Aktorka została zaangażowana do reklamy Nintendo Switch, w której gra w Animal Crossing New Horizon i Ring Fit Adventure.Jak dowiedziała się redakcja Yahoo, gry Nintendo nie są aktorce obce, ponieważ za młodu grała z rodziną w takie tytuły jak Little Mermaid czy The Legend of Zelda i po dziś dzień gaming odgrywa bardzo ważną rolę w życiu aktorki. 


Granie pomaga mi zbudować uczucie uczestniczenia w społeczności w czasie pandemii, gdy nie mogę być fizycznie z ludźmi, których kocham. Myślę, że też miało wpływ na moją pasję do tworzenia filmów i opowiadania historii, w które można uwierzyć. Wpadłam do tego świata i chciałabym żyć w świecie pełnym magii

Wcześniej w tym roku Brie Larson, że najwięcej czasu spędza właśnie przy Animal Crossing: New Horizons.

Mam obsesję na punkcie Animal Crossing: New Horizons. Bardzo tęsknie za Tomem Nookiem. Jeśli szukacie czegoś, co umili Wam siedzenie w domu, to zaopatrzcie się w swój egzemplarz Nintendo Switch i ucieknijcie na piaszczystą wyspę. Ma ktoś do oddania żelazne bryłki?