Ekipa z CD Projekt Red oficjalnie rozpoczęła współpracę z popularną na całym świecie marką produkującą odzież sportową – Adidas. W ramach kolaboracji fani Cyberpunk 2077 dostaną buty w klimacie nadchodzącej gry. Niestety, adidasy trafią jedynie na rynek Azjatycki.Krótko po tym jak polskie studio zaczęło otrzymywać wiele zapytań od fanów dotyczących dostępności limitowanej edycji butów, do tematu za pośrednictwem serwisu Twitter postanowił odnieść się jeden z dyrektorów firmy.


Ponieważ dostaję mnóstwo pytań na ten temat – Adidas X Cyberpunk 2077 Collab dostępny jest jedynie w wybranych rynkach azjatyckich. Jako partner nie podejmujemy decyzji dotyczących dystrybucji, gdyż jest to podstawowa kompetencja firmy Adidas.

Serwis Hyperbeast podaje, że będzie dostępnych 5 wariantów butów i będą to modele Adidas X9000L4 oraz X90004D. Jednak na obuwie nie będą mogli pozwolić sobie wszyscy. Zgodnie z udostępnionymi informacjami, cena adidasów wahać się będzie pomiędzy 190 a 250 dolarów, czyli między ok. 730 a 960 złotych. Ich premiera ma odbyć się już 11 listopada tego roku.