Wszystko kiedyś się kończy. Po sześciu latach swoją posadę opuszcza Jason Killingsworth, dyrektor kreatywny studia Riot Games (odpowiedzialnego za chociażby League of Legends). Jego rola w zespole nie była do końca sprecyzowana i polegała na wielu bardzo różnych czynnościach. Teraz jednak zajmie się czymś zupełnie niepodobnym do wszystkiego przedtem - książkami.


Można powiedzieć, że Jason nie był typowym dyrektorem kreatywnym. Nie odpowiadał na przykład za projektowanie postaci. Zamiast tego zajmował się wydarzeniami dla europejskich graczy, jak na przykład umożliwieniem obejrzenia dziesiątej rocznicy gry w ramach bloga Riot Pls. Drogi firmy i Killingswortha rozeszły się w dobrych stosunkach. On sam mówi, że zawsze będzie świetnie wspominał ten okres w swoim życiu. Chce się jednak w pełni poświęcić tworzonemu już od jakiegoś czasu niezależnemu wydawnictwu Tune & Fairweather.

Markę można kojarzyć z zapowiadaną książką traktującą o popularnej grze Dark Souls. Po wielkim sukcesie, jaki odniosła kampania na Kickstarterze, Jason może w pełni spełnić swoją wizję i wyprodukować wydanie książki w twardej oprawie. Jego You Died: The Dark Souls Companion w specjalnej edycji można zamawiać już przedpremierowo tutaj.źródło: pcgamer

grafika: tune&fairweather, riot