Portal GeekTechMedia.PL ma zaszczyt ogłosić, że wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich czytelników i tworzy konto na portalu OnfyFans. Ma to pomóc rozwinąć markę i stać się rozpoznawalna wśród hardkorowych graczy. Dla tych, co nie wiedzą, OnlyFans to platforma internetowa stworzona w 2016 roku, w której ludzie mogą płacić za treści (zdjęcia i filmy, transmisje na żywo) za pośrednictwem miesięcznego członkostwa. 

Spiralus, streamer oraz właściciel portalu tak wypowiadał się tej zmianie:

"Oczekiwania graczy cały czas się zmieniają i My jako portal mamy zamiar te oczekiwania spełnić, jako pierwszy portal, który ma konto na OnlyFans damy naszym widzom i czytelnikom okazje aby dogłębnie spojrzeli na życie i pracę redaktorów. Portal oferuje również bogate opcje streamingu, które odpowiadają treści, jaką mamy zamiar wprowadzić. Czekajcie na więcej informacji."

Z kolei nasz Redaktor naczelny, Scianex, zauważa, że:

"Obecna sytuacja na świecie nie sprzyja zakupom nowych peryferiów komputerowych, dlatego mamy zamiar wrzucać na nasze konto zdjęcia nowych procesorów i kart graficznych, tak aby gracze mogli sobie, chociaż na nie popatrzeć i przyjrzeć się tak, jak tylko chcą. Pierwszych z planowanych sesji ma być karta graficzna RTX 3090"

Informuje, że od tej pory wszystkie streamy będą odbywać się na naszym oficjalnym kanale onlyfans.com/spiralusGTM.