Szlachetna paczka to ogólnopolski projekt społeczny mający nieść pomoc rodzinom w trudnej sytuacji finansowej. Z inicjatywy stworzyszenia, w maju 2020 roku odbyła się pierwsza edycja Gra Paczki! W wydarzeniu wzięło udział ponad 80 streamerów i udało się zebrać kwotę w wysokości 330 tys. złotych. 
Paczki z pomocą materialną, przygotowaną przez darczyńców przekazywane są rodzinom zakwalifikowanym do projektu przez wolontariuszy. To oni, jesienią każdego roku, docierają do rodzin i osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, przeprowadzają wywiad środowiskowy i decydują o włączeniu danej rodziny do projektu. W 2018 roku podczas XVIII finału pomoc w ten sposób otrzymało 16 703 rodzin. Teraz i wy możecie pomóc.

Od 12 do 15 listopada zapraszamy was na ponad 60 godzin transmisji na żywo, podczas której użytkownicy będą mogli wesprzeć szlachetną paczkę przez dotacje i udział w konkursach. W wydarzeniu poza streamerami, weźmie również udział wielu producentów sprzętu gamingowego oraz twórcy gier. 

Szczególnie gorąco zapraszamy w sobotę na godzinę 15:00 kiedy to nasz redaktor naczelny Dominik "Spiralus" Oczkowski będzie prowadził swoją transmisję. Spiralus zapowiedział, że odwiedzi tereny Anglii, podczas najazdu wikingów w Assassin's Creed: Valhalla oraz sprawdzi jak prezentuje się nowe Call of Duty Black Ops: Cold War

Transmisja wystartuje 12 listopada o godzinie 15:00 i będzie ją można zobaczyć na oficjalnej stronie Gra Paczki!