Coś, co jest obiektem żartów powoli odchodzi do lamusa i staje się faktem. Szwedzka firma IKEA zajmująca się sprzedażą i produkcją mebli ogłosiła właśnie nawiązanie współpracy z ASUS ROG.Włodarze IKEI dostrzegli, że na świecie jest już 2,5 miliarda graczy, przez co zdecydowała się nawiązać współpracę z ASUS-em, by razem tworzyć meble dla graczy. Efekty tej kolaboracji najpierw poznają Chińczycy, którzy w lutym 2021 r., a następnie w październiku tego samego roku akcesoria trafią do sklepów w innych krajach.

Na ten moment nie ujawniono, jakich dokładnie peryferii należy oczekiwać, ale nietrudno się domyślić, że będą to krzesła, biurka, tudzież kanapy zapewniające wysokiej jakości komfort. Potwierdzają to także słowa przedstawicielki firmy, Ewy Rychert, dowodzącą działem sprzedaży globalnej.

Istnieje wiele stereotypowych lub negatywnych poglądów dotyczących gier. Rzeczywistość pokazuje, że mogą one poprawić zdrowie psychiczne i ogólne samopoczucie. To źródło relaksu, niezależności, zabawy. Dzięki nim ludzie polepszają swoje zdolności do rozwiązywania problemów, pracy zespołowej i komunikacji. Granie w gry to również nowy sposób łączenia się z innymi, który ostatnio stał się jeszcze ważniejszy. Dlatego mamy nadzieję, że nasza gamingowa seria pomoże wykorzystać zalety gier w codziennym życiu