Izak to jedna z najpopularniejszych postaci jeśli chodzi o scenę polskiego gamingu. Streamer na portalu Twitch, YouTuber oraz komentator e-sportowy znany jest i kojarzony od zawsze z grą Counter Strike: Global Offensive. W lipcu jednak streamował głównie z dwóch gier – nowej strzelanki Valorant oraz z Call of Duty: Modern Warfare. CS:GO zajmował w tym miesiącu zaledwie 7% transmisji Izaka.

Taki wybór streamera wpłynął znacząco na jego oglądalność. Cały poprzedni miesiąc Izak miał średnią oglądalność na poziomie 2188 osób, co stanowi o jego najgorszym wyniku od roku 2016. Obrazuje nam to Twitch Tracker:
Według powyższej grafiki wynika, że najmniej widzów zgromadziła gra od Riot Games – Valorant. Izak nie musi się jednak bać o statystyki i swoją pozycję na portalu Twitch. Sierpień, mimo że nadal wynikami jest daleko za jego rekordowymi osiągnięciami to wygląda już znacznie lepiej niż lipiec. Poza tym popularny streamer często powtarzał, że zawsze ma świadomość, że jego statystyki będą różne i że nie będzie cały czas na szczycie. Izak w tym momencie zajmuje 6 miejsce pod względem oglądalności na polskim Twitchu.


źródło: boop.pl