W piątek (11.12) o godzinie 1:00 w nocy czasu polskiego, odbędzie się wydarzenie The Game Awards, na którym poznamy między innymi zwycięzcę nagrody ,,Gry roku. Do startu gali zostały niecałe 24 godziny, a tymczasem poznaliśmy kolejne jej szczegóły.

Tydzień temu informowaliśmy, że na The Game Awards będziemy mogli zobaczyć aktora, Toma Hollanda. Okazuje się, że kolejna sławna osoba dołączy do niego podczas wyczekiwanego wydarzenia. Na gali pojawi się również Keanu Reeves, który wcielił się w rolę Johnnego Silverhanda w grze Cyberpunk 2077.


Oprócz tego, na początku tego tygodnia, prowadzący galę, Geoff Keighley odpowiadał użytkownikom Reddita na pytania związane z The Game Awards. Dowiedzieliśmy się między innymi tego, że cały event potrwa 2,5 godziny, a podczas niego zobaczymy zapowiedzi ,,kilkunastu nowych gier''. Wśród nich znajdziemy zarówno mniejsze produkcje, jak i te wysokobudżetowe (AAA).

Przypomnijmy, że z powodu światowej pandemii, w tym roku wydarzenie odbędzie się całkowicie online. Zapraszamy również na stream na nasz kanał Twitch, gdzie wraz ze Spiralusem będziecie mogli obejrzeć całą galę.