Marvel's Spider-Man: Miles Morales to samodzielny dodatek przedstawiający nam tytułowego nastolatka jako początkującego Spider-Mana, który musi zaopiekować się Nowym Jorkiem pod nieobecność Petera Parkera.

Po więcej informacji na jej temat, odsyłam was do recenzji Kuby. Przejdźmy jednak do meritum.
Firma Funko odpowiedzialna za produkcję słynnej serii figurek Funko Pop zapowiedziała na marzec 2021 premierę dwóch nowych figurek nawiązujących do gry Marvel's Spider-Man: Miles Morales, które możecie podziwiać powyżej.

Pierwsza z nich to tytułowy główny bohater w swoim, tradycyjnym czarnoczerwonym kostiumie. Co ciekawe każdy, kto zamówi w przedsprzedaży figurkę w Gamestopie, ma 1/6 szansy otrzymać jej alternatywny wariant bez maski. Drugi wariant to Miles w stroju T.R.A.C.K, który mogą kojarzyć osoby, które zamówiły grę w przedsprzedaży.

Warto zauważyć, że nie jest to pierwsza postać z produkcji wydawanych na konsolach Sony PlayStation, ponieważ wcześniej w stylu Funko Pop zaprezentowano m.in. Kratosa z God of War (2018), Jina Sakaja z Ghost of Tsushima czy Sama Portera Bridgesa z Death Stranding