Cały poprzedni artykuł i szczegóły sytuacji znajdziecie pod tym linkiem. Po gratulacjach i wręczeniu małemu Bridgerowi tarczy Kapitana Ameryki, przyszedł czas na Spider-Mana oraz Iron Man’a. Tom Holland zadzwonił do niego na wideo konwersacji. Podczas rozmowy okazało się, że Spider-Man to jego ulubiony bohater a to właśnie jego w filmach Marvel’a gra Holland.  Gdy aktor dowiedział się o tym postanowił zaprosić go na plan filmowy trzeciej części kinowego Spider-Man’a.źródło tweeta


Natomiast Robert Downey Jr (odtwórca Iron Man’a) nagrał i wysłał Bridgerowi krótki filmik, w którym mówi małemu, że słyszał o tym, że dostał tarczę od Kapitana Ameryki i za chwilę powiedział, żeby zadzwonił do niego, kiedy będzie mieć urodziny, bo chce mu dać jeszcze lepszy prezent. Nie zdradził jednak na razie co to będzie.
Oprócz tych trzech superbohaterów, gratulacje chłopcowi złożyli tez inni Avengersi - Hulk (Mark Ruffalo) oraz Kapitan Marvel (Brie Larson). Dołączyli się też bohaterowie z uniwersum DC – Firestorm (Robbie Amell) oraz Flash (Grant Gustin)


źródło: gry-online.pl