Już w najbliższą sobotę, czyli jutro 15 sierpnia 2020 roku, rozpocznie się regularny stream na naszym kanale w serwisie Twitch. Jednak ta transmisja będzie wyjątkowa, gdyż będziemy na niej świętować kwartalnicę naszego działania w sieci. Jest to dla nas bardzo ważne wydarzenie, osiągnęliśmy kolejny kamień milowy.

To dopiero początek naszej działalności, ale już na tym etapie jesteśmy szczęśliwi z efektów naszej pracy. Nie udałoby się to bez was i waszego wsparcia. To właśnie razem z wami tworzymy tę cudowną społeczność. Dziękujemy!


Sławny Artistic Nutella Challenge, podczas którego przeznaczyliśmy pieniądze na cele charytatywne. Źródło: Twitch.tv


Transmisja, podczas której rozdaliśmy kartę graficzną GTX 1660Ti / Źródło: Twitch.tv


Wraz z całym zespołem Geek Tech Media chcielibyśmy, aby to wydarzenie było ważne również dla was, dla naszych odbiorców i widzów. Właśnie dlatego, już jutro od godziny 12:00 zaczniemy rozdawać specjalne nagrody. Do wygrania będą peryferia od renomowanej i bardzo znanej firmy Razer, takie jak klawiatury czy słuchawki dla graczy.
Ponadto, partnerem jutrzejszej transmisji będzie Krakowska firma wydawnicza All in! Games. Naszą rodzimą markę możemy kojarzyć z takich nietuzinkowych produkcji jak niedawno zapowiedziany Ghostrunner, Paradise Lost czy Metamorphosis.

Ostatni z przytoczonych tytułów jest platformową pierwszoosobową grą przygodową z zagadkami logicznymi. Fabuła i stylistyka produkcji zostały oparte na podstawie dzieł i wyobraźni niemieckojęzycznego pisarza Franza Kafki. Więcej o niej można przeczytać w naszym materiale premierowym.
Dzięki naszemu wyjątkowemu partnerowi już jutro od godziny 12:00 będziemy mogli obdarować was aż trzema kluczami aktywacyjnymi do gry Metamorphosis. Nie zapomnijcie odwiedzić nas na kanale Twitch, aby mieć szansę na zdobycie unikalnych nagród. Do zobaczenia!