Dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o zakwalifikowaniu się Polaków do Dreamhack Masters Fall w grze Starcraft 2. O czym więcej przeczytacie tutaj. Dziś już znamy wyniki rozgrywek w fazie grupowej i nasi polscy gladiatorzy jej podołali, chociaż nie wszyscy. Odpadł jedynie Piotr „souL” Walukiewicz (Terran) kończąc z wynikiem 3-4 (7:10 w mapach). Niestety grupa, w której znajdował się souL była niefortunna dla polskiego terrana, bo musiał się zmierzyć z dwoma pozostałymi polakami (MaNa i Geraltem).
Grzegorz „MaNa” Komincz (Protoss) awansował z drugiego miejsca w grupie z wynikiem 5-2 (11:6 w mapach), co pozwoliło mu dostać się do drabinki wygranych. Mateusz „Gerald” Budziak (Protoss) awansował z trzeciego miejsca w grupie z wynikiem 4-3 (10:6 w mapach). Jako jedyny w playoff wylądował w drabince przegranych.

Mikołaj „Elazer” Ogonowski (Zerg) ukończył fazę grupową z wynikiem 5-2 (12:6 w mapach) co sprawia, że zakończył rozgrywki na drugim miejscu. Co pozwala mu jak w przypadku MaNy być w drabince wygranych.
Dziś wieczorem poznamy rozstawienie graczy w drabince, a już jutro pierwsze rozgrywki od godziny 18:00.

Które możecie oglądać na Twitch.tv:

ESL_SC2 - angielski komentarz 

indystarcraft - polski komentarz