PlayStation jest uznaną od ponad 25 lat gamingową marką na całym świecie, na której wychowały się przynajmniej 2 pokolenia. Dlatego nie dziwi nas fakt, o którym za chwilę przeczytacie. W obecnych czasach zarówno mężczyźni, jak i kobiety w różnym wieku sięgają po pady i zapoznają się z nową konsolą PlayStation 5. Jednak kilku Panów postanowiło zrobić swoim drugim połówkom wyjątkowo niespodziankę i wykorzystać PS5 pod kątem oświadczyn. 

 Najpierw użytkownik Reddita - Benvegan, który kupił na premierę Demon's Souls i Assasin's Creed: Valhalla postanowił wypalić jeszcze jedno pudełko Blu-Ray, aby za jego pośrednictwem, oświadczyć się swojej ukochanej o imieniu Jolene, która bez większego problemu zgodziła się wyjść za Bena. Film z przygotowania możecie zobaczyć poniżej.
Jednak to nie jedyny taki przypadek, ponieważ Rican2153 postanowił swojej ukochanej zrobić swojej niespodziankę i sprawić jej egzemplarz konsoli w wersji Digital. Chociaż w tej edycji nie ma napędu, wybranka Ricana raczej nie była rozczarowana, gdy zamiast tego zobaczyła pierścionek zaręczynowy.Na podobny krok, choć już z tradycyjnym PlayStation zdecydował się Zachavelli.