RazerCon odbędzie się już 10 października i będzie on transmitowany na żywo w głównych kanałach sieci społecznościowych Razera, w tym w serwisach Twitch, Facebook, YouTube i Twitter. Całe wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności, całkowicie online.

Mamy pełną pasji i zaangażowania społeczność graczy, która jest z nami od wielu lat. Pomysł zorganizowania dużego spotkania dla fanów Razera i wszystkich pozostałych graczy pojawiał się niezliczoną ilość razy. Rok 2020 był trudny dla wszystkich na całym świecie, ze znacznym ograniczeniem wydarzeń z bezpośrednim udziałem publiczności. Postrzegamy RazerCon jako okazję do celebracji gier i społeczności Razera, ustanawiając jednocześnie nowy poziom dla onlinowych imprez.

Mówi Min-Liang Tan – Dyrektor Generalny firmy Razer

Zaprezentuje on najnowsze produkty, usługi oraz zapowie wiele nowości podczas wirtualnej prezentacji na żywo, na tle kultowej panoramy Singapuru. Twórcy uzyskają tło za pomocą specjalnej immersyjnej technologii rzeczywistości mieszanej.Oprócz prezentacji nowych urządzeń, widzowie usłyszą również o nadchodzących premierach gier. Wielokrotnie nagradzana projektantka Brenda Romero opowie o najważniejszych filarach Empire of Sin studia Romero Games, a Echtra Games i Perfect World Entertainment zaprezentują zupełnie nowe spojrzenie na Torchlight III. Widzowie będą mogli też zobaczyć filmową adaptację gry Mutant Year Zero.

Oprócz tego, nowości przedstawić mogą również partnerzy wspierający RazerCon. Wśród nich znajdziemy między innymi Microsoft, Intel, Nvidia, Capcom czy Paradox Interactive.

Uczestnicy będą również mogli wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą sprzęty od Razera, między innymi zupełnie nowy Razer Blade 15.

Na koniec Razer przygotował dla uczestników niebanalne show. Pod koniec dnia odbędą się koncerty światowej klasy artystów klubowych i zespołu heavy metalowego Sabaton oraz Hermana Li z DragonForce. Jednak to nie koniec wrażeń! Muzyka z koncertu zsynchronizuje się ze sprzętami Razera obsługującymi oprogramowanie Razer Chroma. Użytkownicy będą zachęcani do odpalenia ich w trakcie pokazu, aby mogli doświadczyć pokazu kolorów ,,tańczących’’ w rytm muzyki popularnych wykonawców.

Więcej informacji o samym wydarzeniu i o tym jak się na nie zapisać znajdziecie na tej stronie.