Długo wyczekiwana gra od CD Projekt Red zadebiutowała tej nocy. Gracze na całym świecie mogą już teraz wejść do świata Night City. W związku z premierą, internet dosłownie zalewają reklamy, filmy, zdjęcia i streamy z Cyberpunk 2077. Na dwa dni przed dzisiejszym wielkim dniem ukazał się wśród nich również klip, który jest szczególnie warty uwagi.

Cyber Marian, czyli youtuber z charakterystycznym wizerunkiem internetowym, którego nie zmienia od prawie dekady, stworzył nową produkcję z udziałem innych twórców - m.in. Patryka ROJA Rojewskiego, Epic Cheat Meal'a oraz aktora - Michała Żebrowskiego, który wcielił się w rolę Geralta w polskim serialu o tytule Wiedźmin.

Nowy film to parodia jednego ze zwiastunów gry Cyberpunk 2077. Youtuber jak zawsze zafundował widzom sporą dawkę humoru, przedstawiając świat fikcyjnego Wieś City na Podlasiu w 1977 roku.Cyber Marian to youtuber, który od 2011 roku nagrywa różne parodie i zabawne filmy. Jego kanał zdobył popularność już na samym początku, kiedy to wypuścił serię klipów o tytule ,,Ukryty polski - MEGA MIX'', gdzie w zagranicznych piosenkach doszukiwał się wyrazów, które brzmią jak słowa z języka polskiego. Pierwszy film z tego cyklu możecie obejrzeć pod tym linkiem.