W poniedziałek 23 listopada o 20:00 zapraszamy na specjalny stream na naszym kanale w serwisie Twitch, z okazji premiery World of Warcraft: Shadowlands.

Wszystko poprowadzi jak zawsze niezastąpiony streamer portalu GeekTechMedia, Dominik "Spiralus" Oczkowski, a towarzyszyć mu będą Nexos oraz Hipnozaa. Wszyscy wspólnie wyruszą na przygodę po niegościnnym terenie Krainy Cieni, które Blizzard udostępnił w nowym dodatku.
Przed premierą odbędzie się studio przygotowawcze, podczas którego prowadzący opiszą swoje dotychczasowe odczucia z grania w wersje beta tytułu, swoje oczekiwania oraz planowany rozwój swoich wirtualnych awatarów. Następnie ruszą po północy do niegościnnych terenów Krainy Cieni.

Najważniejszą nowością w rozszerzeniu jest zmiana sposobu rozwijania postaci, twórcy chwalą się, że wbicie 50 poziomu postaci będzie nawet o 60-70% szybsze. Zwiększono również maksymalny poziom postaci, teraz możemy rozwijać bohatera do aż 120 levelu. Na prawdziwych śmiałków czeka wyzwanie w postaci Wieży Potępionych. 

Fenomen World of Warcraft trwa w zasadzie nieprzerwanie od premiery gry w 2004 roku. Produkcja przyciągnęła wiele miłośników uniwersum Warcraft znanego z książek czy gier strategicznych. Tytuł doczekał się aż 8 dodatków, który rozwijał historie ukochanego przez fanów świata. 


Serdecznie dziękujemy sponsorowi dzisiejszej transmisji, którą została firma Monster Energy Drink. Zapraszamy, start o godzinie 20:00 na naszym kanale Twitch.