Tokyo Game Show rozpoczyna się już dzisiaj i potrwa do 27 września 2020 roku. Warto śledzić to wydarzenie, gdyż jak zapowiedziało All in! Games, podczas pokazu zostanie zaprezentowane 7 gier polskiego wydawcy.

Pełną listę prezentujemy poniżej.


Ghostrunner


Ghostrunner to pierwszoosobowy slasher w cyberpunkowych klimatach. Podczas rozgrywki będziemy przemierzać futurystyczną Wieżę Dharma — ostatnią ostoję ludzi po globalnym kataklizmie.Protagonista, aby odnaleźć zemstę, musi wejść na sam szczyt wieży-miasta i dopaść Klucznika. W produkcji doskonale odnajdą się miłośnicy gier one shot one kill, takich jak Hotline Miami. Dzięki takiemu rozwiązaniu i unikalnym zdolnościom głównego bohatera starcia będą dynamiczne i ekscytujące. 


Przy okazji przypominamy również, że gra będzie dostępna na Nintendo Switch. Tymczasem, warto sprawdzić, jak produkcja wygląda podczas rozgrywki.


Metamorphosis


Już jakiś czas temu wydawca oficjalnie ogłosił powstanie nowej gry. Jednak w ramach przypomnienia, warto pamiętać, że podczas zabawy wcielimy się w Gregora — mężczyznę przemienionego w insekta. Jako protagonista wyruszymy w nieznane, aby poznać prawdę o swojej transformacji.Metamorphosis jest pierwszoosobową grą przygodową, osadzoną w surrealistycznym świecie, w którym możemy liczyć tylko na małe ciałko i lepkie odnóża. Wszystkich zainteresowanych tytułem, zapraszamy do naszej recenzji i sprawdzenia darmowej wersji demonstracyjnej dostępnej za pośrednictwem Steam.


Paradise Lost


Podczas rozgrywki trafimy do alternatywnego świata, w którym II Wojna Światowa nigdy się nie zakończyła, a naziści postanowili użyć broni atomowej.
Jako protagonista, 12-letni chłopiec, będziemy samotnie przemierzać polskie pustkowia, aż nie znajdziemy opuszczonego bunkra, w którym zaawansowana technologia miesza się ze światem pogańskich wierzeń.
Przyszłość głównego bohatera jest uzależniona od podjętych decyzji podczas rozgrywki. Tylko od nas zależy, czy odkryjemy sekrety i dowiemy się, co spotkało mieszkańców bunkra. 


Alaloth — Champions of The Four Kingdoms


Jest to izometryczna gra ARPG, osadzona w mrocznym świecie inspirowanym najmroczniejszymi czasami średniowiecza. Alaloth to ukłon w stronę klasycznych gier z gatunku RPG, nie zabraknie więc wielkich wojowników, bitew i emocjonujących potyczek. 

Gra przenosi dynamikę rozgrywki na dużo wyższy poziom. Najważniejsza będzie zręczność gracza i czujność podczas korzystania z wyjątkowego systemu walki w czasie rzeczywistym. Nie zabraknie również mechanik znanych z innych gier z gatunku RPG.
Przejście gry to nie koniec gry. Po ukończeniu linii fabularnej pojawią się nowe przygody, dzięki którym będziemy mogli dalej poznawać świat Alaloth.


Tools Up!


Tolls Up! to kooperacyjna zabawa, przeznaczona dla kilku graczy. Podczas zabawy wcielmy się w ekipę remontową, która będzie malować, kłaść tapety i przesuwać kanapy, jednocześnie walcząc z czasem, aby wykonać pracę przed ustalonym terminem.Arboria


Arboria jest trzecioosobową i trójwymiarową grą akcji rogue-lite z gatunku RPG. Jako najlepszy wojownik plemienia Yotunów, musimy pozwolić złożyć się w ofierze dla Bogów, aby ocalić Ojca-Drzewo.
W podziemny świecie będziemy poszukiwać chorych korzeni Drzewa i przemierzać losowo generowane lochy. Wszelkie przeszkody na drodze pokonamy za pomocą zróżnicowanych narzędzi lub Symbiotycznego Oręża. Dzięki specjalnym mutacjom bohater może stać się jeszcze silniejszym.


Red Wings: Aces of the Sky


Idealna gra dla miłośników legendarnych samolotów wojennych i podniebnych potyczek z przełomowego okresu historii lotnictwa. Między odwagą a szaleństwem pilotów była cienka granica, bowiem gra toczyła się o najwyższe stawki. W tej dynamicznej grze akcji w stylu arcade, jako jeden z nich. gracz spróbuje oszukać śmierć na drodze do zwycięstwa.