Redakcja

Redakcja

Marek Wierczyński

O Autorze:

Blizzardowy freak, maniak gier strategicznych, wszelkiej maści bijatyk, arena FPSów oraz zapalony gracz RPG zarówno papierowych jak również komputerowych w tym MMORPG. Kolekcjoner figurek z tak zwanego giereczkowa. Marudzący na protosską imbe kiedy tylko nadarzy się okazja.

Rola: Redaktor

Dominik Oczkowski

O Autorze:

30 lat na karku to za mało, żeby pohamować jego ekscytacje grami i technologiami. Gadżeciarstwo ma we krwi a modernizacja komputera to dla niego zawsze dobry pomysł. W branży gamingowej siedzi już ponad 10 lat. Współtwórca i założyciel wielu startup'ów i projektów. Obecnie rozpieszcza swoje najmłodsze dziecko - Geek Tech Media. Prywatnie mąż i dumny właściciel Buldożka Francuskiego.

Rola: Właściciel portalu

Konrad Hasulak

O Autorze:

Wielki miłośnik nowoczesnej technologii i gier, w szczególności tych z gatunku RPG. Nieustannie przypomina, że tańszy sprzęt może być równie dobry co drogi. Swoją wiedzę i nieokiełznaną ambicję postanowił wykorzystać w pracy z zespołem Geek Tech Media.

Rola: Redaktor naczelny

Artur Urbaniak

O Autorze:

Miłośnik gier, jak i muzyki. Od trzeciego roku życia miał własny komputer, gdzie zaczęło się jego zamiłowanie do serii Harry’ego Pottera. Oprócz tego uwielbia piec ciasta, jak i tańczyć.

Rola: Koordynator social mediów oraz Redaktor

Jakub Mrozowski

O Autorze:

Jakub, człowiek, dla którego nigdy nie ma problemu. Próbował już w życiu wszystkiego: aktorstwa, żonglowania, gotowania, pisanie to jego najnowsza pasja, w której ma nadzieje się spełnić. Gra od kiedy pamięta, na początku na komputerze, później głównie na konsolach. Fan nietuzinkowych produkcji z kraju kwitnącej wiśni. Uwielbia wszelkiej maści komiksy o superbohaterach. Zawsze powtarza, że nie liczy klatek woli po prostu grać, pewnie dlatego tak uwielbia Nintendo.

Rola: Redaktor