Premiera kolejnej konsoli Sony najnowszej generacji zbliża się wielkimi krokami. Fani masowo kupują sprzęt przedpremierowo, aby już 19 listopada (Europa) móc już na nim zagrać. Dla niecierpliwych mamy jednak ciekawe materiały stworzone przez japońskich youtuberów. Po raz pierwszy możemy przyjrzeć się jak PlayStation 5 prezentuje się w akcji.

Wspomniani youtuberzy są pierwszymi posiadaczami tej konsoli. Sony osobiście wysłał im sprzęt i poprosił, aby go przetestowali. We współpracy gigant zaznaczył, że mogą podzielić się z innymi materiałami z owych testów. Tak też zrobili. Spójrzcie jak konsola prezentuje się z bliska:
Japończycy dostali również do przetestowania gry takie jak Godfall, Balan Wonderworld oraz demo produkcji o tytule Astro’s Playroom. Ta nadchodząca platformówka 3D wygląda na prawdę obiecująco.
W materiałach Japończycy zaznaczyli, że konsola jest bardzo cicha, a jej ładowanie również jest godne podziwu. Dodatkowo (jak widzimy powyżej) kontrolery DualSense będą świecić nie tylko na niebiesko, ale również będą mogły zmieniać to podświetlenie na inne kolory, takie jak czerwień, fiolet czy zieleń.

Więcej zdjęć zrobionych przez tych youtuberów możecie obejrzeć poniżej w naszej galerii.